Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: jak włączyć automatyczną jasność ekranu komputera, aby chronić się przed Windows 11

O Windows 11 ma kilka funkcji, które chronią użytkowników i zapobiegają wpadaniu w kłopoty. Są to małe opcje, które można aktywować i które gwarantują, że to sistema jest na maksymalnym potencjale.

Jedna z tych opcji pozwala użytkownikom chronić się, a tym samym mieć najlepszy obraz na swoim komputerze. Chodzi o jasność ekranu, która w Windows 11 może być również aktywowany i zarządzany automatycznie. Zobacz, jak możesz go aktywować na swoim komputerze.

Windows  11 automatyczna ochrona jasności ekranu

jak każdy sistema w locie Windows 11 ma kilka opcji, które mogą i powinny być aktywowane przez użytkowników. Ulepszają one oferowaną ofertę i sprawiają, że ta propozycja firmy Microsoft jest z czasem bardziej atrakcyjna i lepiej wykorzystywana.

W dziedzinie regulacji jest kilka, które są przeprowadzane automatycznie i dzięki temu dostosowują się nie tylko do użytkowników, ale także do ich warunków. Jest w stanie ocenić zmienne, a tym samym dostosować się, aby zapobiec problemom lub zaoferować jak najwięcej.

Windows  11 automatyczna ochrona jasności ekranu

Z włączoną automatyczną jasnością Windows 11 dzieje się to samo. Jest to opcja, którą muszą aktywować i do której mają dostęp bezpośrednio w Ustawieniach sistema operativo. Tutaj należy wybrać pierwszą zakładkę po prawej stronie, System, a następnie opcję Ekran.

Po wejściu do środka powinieneś poszukać pierwszej opcji, zwanej Luminosity. Należy to rozwinąć za pomocą strzałki po prawej stronie opcji, gdzie się pojawią 2 nowe opcje. Wystarczy aktywować połączenie „Automatycznie zmieniaj jasność, gdy zmienia się oświetlenie”, aby szybko stać się aktywnym.

Windows  11 automatyczna ochrona jasności ekranu

Jeśli druga opcja jest obecna, powinni również rozważyć jej natychmiastową aktywację w tym sistema. Dostosuje również jasność do zawartości i zużycia baterii, aby uzyskać lepszą równowagę w tych elementach Windows 11.

W ten prosty sposób aktywują automatyczną jasność Windows 11 na ekranie komputera. Udaje im się chronić oczy, a ten element dopasowuje się do otoczenia, dając lepszy obraz, a w niektórych sytuacjach nawet oszczędzając baterię.