Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak usunąć przycisk Bing z paska narzędzi Microsoft Edge

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak usunąć przycisk Bing z paska narzędzi Microsoft Edge

Microsoft Edge zawiera przycisk Bing w prawym górnym rogu od wersji 111.0.1661.41. Jest tam, aby pomóc Ci być bardziej produktywnym podczas wyszukiwania podczas korzystania z przeglądarki. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z przeglądarki, możesz ją łatwo wyłączyć na stronie ustawień przeglądarki.

W tym artykule przeprowadzimy Cię przez proces usuwania nowego przycisku Bing z paska narzędzi Edge. Dowiesz się również, czy w pierwszej kolejności usunąć ten przycisk.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Co to jest przycisk Bing w Microsoft Edge?

Przycisk Bing w Microsoft Edge zapewnia szybki dostęp do funkcji ChatGPT OpenAI za pomocą jednego kliknięcia. Klikając przycisk Bing, możesz rozmawiać, komponować i uzyskiwać cenne informacje na temat aktualnie przeglądanej strony internetowej.

Bing oparty na sztucznej inteligencji może przynosić korzyści na wiele sposobów. Może komponować długie posty na blogu i e-maile w ciągu kilku sekund. Nie tylko to, ale możesz także ustawić ton i długość, prosząc Bing o skomponowanie czegoś dla Ciebie. Dzięki funkcji czatu możesz również poprosić Bing o podsumowanie długiego raportu finansowego, który aktualnie przeglądasz w Edge.

Kliknięcie przycisku otwiera nowy interfejs Bing na pasku bocznym Edge, co oznacza, że ​​nie rozprasza Cię to, co aktualnie przeglądasz w przeglądarce.

Ci, którzy nie czerpią żadnych realnych korzyści z funkcji AI, nie potrzebują szybkiego dostępu do nowego przycisku Bing na Edge. Na szczęście możesz go wyłączyć na stronie ustawień przeglądarki Edge. Możesz wykonać poniższe kroki, aby usunąć przycisk Bing z paska narzędzi Edge:

  1. Otwórz Microsoft Edge.
  2. Kliknij menu wielokropka (widok z trzema kropkami) w prawym górnym rogu.
  3. Kliknij Ustawienia.
  4. Następnie kliknij Pasek boczny.
  5. Znajdować Ustawienia specyficzne dla aplikacji na stronie.
  6. Kliknij Odkryć.
  7. Wyłącz Pokaż Odkryj przełącznik.​​​
Rekommenderad:  Jak uzyskać więcej wyświetleń na TikTok i zwiększyć liczbę obserwujących

Początkowo usunięcie przycisku Bing było dostępne tylko dla Microsoft Edge Canary Channel. Od tego czasu Microsoft wprowadził tę funkcję do Edge Stable i innych innych kanałów.

Jeśli nie włączyłeś paska bocznego Edge w ustawieniach przeglądarki, wyłączenie przycisku Bing spowoduje zniknięcie paska bocznego z przeglądarki. Jeśli chcesz mieć pasek boczny bez przycisku Bing, musisz go włączyć w ustawieniu Edge Sidebar. Oprócz paska bocznego Edge ma wiele innych ukrytych funkcji, o których możesz nie wiedzieć.

Jeśli jednak nie lubisz Edge’a i wolisz jakąkolwiek inną przeglądarkę, możesz odinstalować Microsoft Edge ze swojego Windows 11 szt. A jeśli jesteś zdezorientowany, możesz łatwo dowiedzieć się, czy Google Chrome lub Microsoft Edge działa najlepiej Windows 11.

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy potrzebujesz przycisku Bing w Edge, jest spędzenie trochę czasu na używaniu go, a następnie ustalenie, jak często potrzebujesz tego narzędzia podczas przeglądania sieci. Jeśli nie używasz go tak często, lepiej usunąć go z paska narzędzi przeglądarki.

Jednak fakt, że nie jest to dla ciebie przydatne w tej chwili, nie wyklucza możliwości, że w najbliższej przyszłości stanie się czymś, czego będziesz używać na co dzień. Dlatego może warto być na bieżąco z nowymi funkcjami nowej usługi Bing, gdy Microsoft je ogłosi.

Pożegnaj się z przyciskiem Bing w Edge

Po wykonaniu powyższych kroków będziesz mógł usunąć przycisk Bing z paska narzędzi Edge. Ale jeśli kiedykolwiek zechcesz go ponownie użyć, możesz znaleźć ustawienie w taki sam sposób, jak podczas usuwania. A ponieważ zmieniasz ustawienia Bing w Edge, możesz także całkowicie zmienić domyślną wyszukiwarkę.

Table of Contents