Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak umieścić ankietę w historii na Instagramie

Szukasz sposobu na lepszy kontakt ze swoimi kontaktami na Instagramie? Czy chcesz, aby Twoje kontakty i obserwujący kontaktowali się z Tobą bardziej bezpośrednio? W tym artykule dowiesz się, jak umieścić ankietę w relacji na Instagramie i uzyskać jej wyniki.

Ponieważ ankietę można opublikować wyłącznie za pośrednictwem relacji na Instagramie, przed rozpoczęciem należy zapoznać się z sekcją wstawiania historii na Instagramie.

Aby utworzyć ankietę i umieścić ją w swojej relacji na Instagramie, wykonaj poniższe czynności.

1. Stwórz historię.

Jeśli chcesz zwiększyć wpływ Ankiety na swoją historię na Instagramie, Twoja relacja powinna zawierać treści związane z Ankietą. W ten sposób przygotuj żądane zdjęcie lub tekst pasujący do tytułu pytania i pomyśl o atrakcyjnym obrazie tła.

Następnie zastosuj filtry, dodatkowy tekst, emotikony lub naklejki, które chcesz mieć w swojej historii. Uważaj, aby w swojej historii nie pozostawić miejsca na ankietę.

2- Dodaj ankietę do swojej historii.

Aby dodać ankietę do swojej relacji na Instagramie, dotknij ikony naklejki – kwadratowej buźki u góry ekranu. W ten sposób zobaczysz Ankietę wśród naklejek w tej sekcji. Wybierz to.

Wyświetli się pole Tak lub Nie z miejscem na wpisanie tytułu ankiety.

Wpisz pytanie lub tytuł ankiety w polu tekstowym. Spróbuj użyć ciekawego tekstu lub nagłówka w tej sekcji.

Następnie kliknij oddzielnie każde pole TAK lub NIE i wpisz dwie odpowiedzi pasujące do wybranej ankiety. W każdej z tych dwóch sekcji, tak lub nie, możesz wpisać równowartość 26 znaków.

CZYTAĆ:  W JAKI SPOSÓB ANALIZA DANYCH JEST WYKORZYSTYWANA W STARTUPACH?

3- Umieść ankietę w historii

Po ukończeniu poprzedniego kroku kliknij Gotowe lub dowolną opcję widoczną w prawym górnym rogu, aby potwierdzić ankietę. Dzięki temu ankieta lub naklejka z ankietą będzie umieszczona na środku strony z Twoją historią. Możesz przytrzymać na nim palec i przesuwać go, aby się poruszyć i znaleźć w żądanej pozycji.

Możesz użyć obu palców na obrazie, aby zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar pola ankiety. Pamiętaj, że pole ankiety powinno być umieszczone gdzieś na stronie w wymiarach łatwych do odczytania przez obserwujących. Ponadto, gdy położysz palec na ekranie, aby wybrać jedną z dwóch opcji, wybierz opcje i nie przechodź do następnej lub poprzedniej historii. W ten sposób nie przyklejaj pola ankiety ani Ankiety za bardzo do krawędzi obrazu, bo w ten sposób, gdy odbiorca kliknie w jego opcje, opcje nie będą działać, a zamiast tego Twoja historia przejdzie do następnego lub poprzednia historia.

4- Udostępnij komentarz do historii zawierający ankietę

Kiedy skończysz, udostępnij tę historię w taki sam sposób, jak wszystkie inne historie. Wszystkie kontakty i obserwatorzy, przed którymi Twoje historie nie są ukryte i nie znajdują się w sekcji Ukryj Twoich historii, mogą zobaczyć Twoją ankietę.

Ponadto, jeśli po raz pierwszy korzystasz z funkcji ankiety w swojej historii na Instagramie, najprawdopodobniej do Twoich kontaktów zostanie wysłane powiadomienie z powiadomieniem o umieszczeniu ankiety.

5. Monitoruj wyniki swojej ankiety

Po opublikowaniu ankiety w swojej historii na Instagramie upewnij się, że nie zamykasz powiadomień o odpowiadaniu na Twoje historie. W tej ankiecie możesz natychmiast zobaczyć odpowiedzi lub te same odpowiedzi zapisane w Twoim kierunku.

Kreatywne sposoby umieszczania ankiety w swojej historii na Instagramie

Aby przekonać ludzi do wzięcia udziału w Twojej ankiecie i zwiększyć skuteczność ankiety w Twojej historii, możesz urozmaicić sytuację.

CZYTAĆ:  12 największych firm zajmujących się oprogramowaniem na świecie

Przede wszystkim pamiętaj, że jeśli istnieje odpowiedni temat dla Ankiety, wykorzystaj tę możliwość Instagrama w swoich relacjach i nie używaj go do żadnego tematu.

Następnie możesz użyć filmów i historii wideo zamiast zdjęć, tapet i tekstu, aby zachęcić więcej osób do wzięcia udziału w ankiecie zawartej w Twojej historii. Możesz stworzyć krótką 15-sekundową historię na temat, na który będziesz przeprowadzać ankietę, i umieścić na niej ankietę.

Możesz też opowiedzieć historię od siebie, wyjaśnić temat, a następnie umieścić ankietę w filmie, który nagrałeś w tej historii. Ogólnie rzecz biorąc, opublikowanie ankiety w relacji na Instagramie lub w ankiecie to szybki i atrakcyjny sposób na uzyskanie komentarzy obserwujących stronę na określony temat.

Aplikacje ankietowe w historii na Instagramie

Możesz skorzystać z okazji, aby opublikować ankietę w swojej historii na Instagramie na dowolny z poniższych tematów lub podobnych problemów:

  • Kiedy produkujesz nowy produkt lub właśnie wyprodukowałeś nowy produkt, możesz skorzystać z funkcji ankiety na Instagramie, aby zapytać odbiorców o opinię na ten temat.
  • Możesz uzyskać pomoc z opinii użytkowników w tworzeniu swoich produktów. Na przykład sprawdź ich wymiary, płeć, kolor lub wygląd.
  • Możesz sprawdzić tematy, na które chcesz tworzyć treści, i sprawdzić, jakie treści najprawdopodobniej otrzymają od Ciebie Twoi odbiorcy.
  • Jeśli już opublikowałeś treść i z jakiegoś powodu nie możesz opublikować nowej treści, umieszczenie ankiety w Twojej historii na Instagramie może utrzymać aktywność Twojej strony i pokazać aktualną treść większej liczbie kontaktów. Możesz sondować temat tej treści lub pytanie znajduje się w tej treści.
  • Jeśli nie jesteś pewien, czy wyprodukować nowy produkt lub wprowadzić zmiany w swojej firmie, możesz skorzystać z ankiet na Instagramie, aby uzyskać pomoc od swoich odbiorców.

Wniosek

Przy odrobinie wiedzy o swoich odbiorcach i kreatywności możesz znaleźć i wykorzystać najatrakcyjniejsze sposoby umieszczania ankiet w swojej historii na Instagramie. Uważaj tylko, aby nie nadużywać ankiety, ponieważ ma to odwrotny skutek i obniża produktywność.

CZYTAĆ:  Jak dowiedzieć się, który procesor mam na swoim komputerze (Windows)

Pobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz motywy WordPress za darmoZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=pobierz oprogramowanie micromaxBezpłatne pobieranie motywów WordPressdarmowy kurs on-line